środa, 1 kwietnia 2015

Sleek Makeup Paraguaya Paleta 12 Cieni - recenzjaWiele można poczytać na temat palet do makijażu SLEEK. Jakiś czas temu otrzymałam je w celu recenzji i przygotowania makijażu, wkrótce będziecie mogli zobaczyć .. Tym czasem przedstawiam wam recenzję cieni.

 Cienie są bardzo odporne na ścieranie, ale tylko kiedy nałożymy pod nie bazę pod cienie. Przystępna cena daje możliwość tego, że jesteśmy w stanie kupić kilka paletek, aby mieć pełną gamę barw w swojej kosmetyczce. Paleta Sleek Makeup Paraguaya to 12 cieni.

W tym 8 matowych i 4 perłowe.

 


 Nakładane na sucho dają delikatny efekt, jednocześnie szybciej znikają z powieki, natomiast nakładane na mokro przy pomocy bazy pod cienie, spokojnie utrzymały mi się całą noc.

 

 Tak samo w przypadku kiedy idę do pracy i robię delikatny makijaż, z pomocą bazy cienie utrzymują się spokojnie do 8 godzin na powiece. Przynajmniej u mnie tak było.

 Lekka pudrowa konsystencja sprawia, że trzeba ich nałożyć więcej na powiece niż inne cienie o bardziej kremowej konsystencji. Nie zbierają się  czyli nie "kawalą" pod wpływem potliwości powieki. Zalecałabym użyć mimo wszystko bazy pod cienie przed ich nałożeniem, a efekt będzie długotrwały i pożądany.

 Kolorystyka cieni w lekko pudrowych kolorach  idealnie nadaje się do wykonania makijażu na takie okazje jak : - chrzciny, ślub, ale również na delikatny pastelowy makijaż na randkę.

 

Plusy i Minusy

Plusy: - wybór wielu kolorów - łatwość łączenia - przystępna cena  - delikatna pudrowa konsystencja - lusterko z paletą - stabilna podwójna pacynka, która doskonale nakłada cień na powiece - stosując bazę pod cienie utrzymują się nawet do 12 godzin.

 Minusy: - cienie tracą swój urok na oku bez użycia bazy pod cienie - mała gramatura sprawia, że szybko się kończą - trzeba więcej nałożyć ich na powiekę, aby efekt był idealny.

 Gdybym miała je ocenić w skali 1-10 dałabym spokojnie 8. Dlatego, że są one dobrej jakości, a jak to bywa z wieloma propozycjami różnych firm cieni bez bazy niekoniecznie się trzymają na oku.

    

Wasze komentarze :)