czwartek, 29 października 2015

ST. TROPEZ samoopalacz recenzjaSamoopalacze St. Tropez gwarancja naturalnej, długotrwałej opalenizny bez smug. Angielska marka St. Tropez to światowy lider w dziedzinie selektywnych kosmetyków samoopalających.


Marka oferuje innowacyjne produkty tj. samoopalacze, produkty do budowania opalenizny, jak również kosmetyki przygotowujące i utrzymujące piękną, naturalną opaleniznę bez smug. Formuły zawierają w 100% naturalny składnik opalający.

Aromaguard™ patent zastosowany wyłącznie w produktach St.Tropez eliminuje największy problem nieprzyjemnego zapachu. Dzięki zastosowaniu tej formuły nieprzyjemna woń samoopalacza jest zredukowana do 70%. Co ważne St. Tropez to marka o której się mówi na całym świecie.  Stosowanie: Należy nawilżyć suche partie skóry, takie jak linia włosów, łokcie, dłonie, kolana, kostki stopy. Spryskaj spray bezpośrednio na skórę i równomiernie rozprowadź najlepiej rękawicą lub ewentualnie rękoma. Nie używaj spray-u bezpośrednio na twarz.

 Samoopalacz jest idealnie, mało, że nie barwi ubrania, to jeszcze delikatnie pachnie. Co należy podkreślić utrzymuje opaleniznę po lecie, a dodatkowo nadaje naturalny brązowy kolor, a nie jak w przypadku wielu innych nienaturalny pomarańcz.

Nic tylko kupić i być piękną!

Z pewnością nie będę żałowała złotówki na to cudo. Szczególnie, że efekt średnio utrzymuje się ponad tydzień przy kąpieli 3 razy dziennie. Dodatkowo chodzę na siłownię, więc się pocę, a mimo to pozostaje on naprawdę super.

Polecam z całego serca.

Wasze komentarze :)