środa, 15 lipca 2015

Candice Olson czyli jak pięknie urządzić kuchnię - Wystrój kuchni
Candice Olson  niesamowita projektantka wnętrz. Szczególnie wyróżnia się w kwestii projektów kuchni.Kuchnia dla niektórych pomieszczenie takie samo jak inne, dla niektórych jest to królestwo. Niestety większość jej projektów jest przystosowana do dużych przestrzeni, gdzie można poszaleć.  W Polsce, więcej osób mieszka w mieszkaniach, gdzie mają ograniczone możliwości. Jednak warto korzystać z jej rad odnośnie projektowania.

Uwielbiam jej styl i wszystko co projektuje. Każde pomieszczenie przygotowane przez Candice Olson nie tylko jest piękne, ale również prestiżowe i eleganckie.

W dzisiejszych czasach wszyscy skupiają się na standardowych rozwiązaniach, zamiast pomyśleć, że to pomieszczenie może być tętniącym życiem sercem całego mieszkania.

Wielkie znaczenie mają wybrane modele mebli, oświetlenie, żyrandole wprawiające w nisamowity nastrój. Dodatki również nie powinny być przypadkowe. Wszystko w podobnej tonacji kolorystycznej z dodatkiem max 2-3 kolorów, aby ożywić przestrzeń.

W Polsce jest wiele firm, które produkują podobne meble kuchenne, jednak najczęściej jest wybierana IKEA. Nie tylko za sprawą korzystności cenowej, ale również możliwości zaprojektowania samemu i w każdej chwili dostępności zakupu dodatkowych elementów.

Wasze komentarze :)