wtorek, 30 czerwca 2015

Lekcja Stylu dla Par - MUST HAVE w domowej biblioteczceLekcja Stylu dla par. Ostatnio będąc na zakupach w Carrefourze zauważyłam w promocji fantastyczną książkę za 6,90 ;)


Tak dobrze czytacie za 6,90. Normalna cena tej książki to od 36,99 w zależności od księgarni. Fantastyczna książka, której nie powinno zabraknąć w każdym małżeństwie. Nie tylko podkreśla co jest ważne, ale jak zachować się w różnych sytuacjach.

 "Być parą nie jest łatwo, być dobraną parą - jeszcze trudniej. Jak zachować miłość, przezwyciężyć kryzys, opanować złość nie do opanowania, jak spowodować nawrót uczuć, być blisko siebie w chorobie, jak przeżywać smutek i radość... My, jako długodystansowa para, po czterdziestu latach wiemy już, czym jest małżeństwo. Jolanta Kwaśniewska w swej książce pisze o tym wszystkim prosto i mądrze. Gdzie znaleźć swoją drugą połowę, jak się zachować, gdy się ją znajdzie, co robić, by wspólne życie było łatwiejsze? Jaki powinien być ślub, jak przekonać do siebie teściów? A jeśli trzeba się będzie rozstać, jak to zrobić, by wzajemnie się nie ranić?

Czy można to wszystko robić z klasą i w dobrym stylu? Książka Jolanty Kwaśniewskiej pokazuje różne możliwości, wybór zostawia czytelnikom". Krystyna Kofta i Mirosław Kofta "Żyjemy w czasach, kiedy większość - od polityków po gwiazdy show-businessu -próbuje przekonać nas, że najważniejszym warunkiem życiowego sukcesu jest umiejętność rozpychania się łokciami.

Ci, którzy ulegli tej propagandzie, dzięki niniejszej książce dowiedzą się, że takie pojęcia jak "bon ton" czy "kindersztuba" to nie są nazwy egzotycznych potraw ani chorób tropikalnych. Warto odrobić tę lekcję stylu". Marcin Prokop "Jeśli ta książka może choć trochę ułatwić zbudowanie takiego związku, jaki tworzą moi rodzice, to sama przeczytam ją od deski do deski". Aleksandra Kwaśniewska
 

Wasze komentarze :)