środa, 27 maja 2015

Project Runway mamy zwyciezcę! Michał Zieliński Czy to dobry wybór?W wielkim finale drugiej edycji "Project Runway" rywalizowali Ania Młynarczyk, Patryk Wojciechowski i Michał Zieliński. Jury pod przewodnictwem Anji Rubik nie miało łatwego zadania, gościem specjalnym  była Karolina Kurkova.


Zwycięzcą drugiej edycji został Michał Zieliński, zdobył wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych oraz sesję zdjęciową autorskiej kolekcji w magazynie "ELLE". Drugie miejsce jury przyznało Patrykowi, trzecie miejsce zajęła Ania.
Ania, Patryk i Michał zaprojektowali kolekcje finałowe na sezon lato 2015. Do dyspozycji mieli budżet w wysokości 15 tysięcy złotych. przygotowali także kreacje dla androgenicznych modeli, którzy wystąpili w ich pokazach - Mateusz Magi, Michała Szpaka i Madoxa.

Michał od samego początku wykazywał się "komercjalizacją" swoich pomysłów przez co wielokrotnie wygrywał. Michał ma 19 lat, jeżeli nie zbłądzi gdzieś dalej to może osiągnąć karierę jakiej nikt w tym wieku nie osiągnął. 
Jednak czarnym koniem uważam będzie Patryk. To niesamowity artysta, który posiada "to coś" co w modzie się liczy. Warto natomiast podkreślić słowa Marcina Tyszki, który powiedział, że jak nie będzie miał na chleb to zacznie iść w komercyjne projekty. 

Czas pokaże jak potoczą się losy finalistów. Porównując z pierwszym sezonem Maciek Sieradzky osiągnął naprawdę wiele, mimo iż nie wygrał jego kariera potoczyła się w fenomenalnym tempie. Z całego serca życzę Patrykowi, aby jego los również się potoczył w tym kierunku. 
Patrząc realnie najbardziej sprzedaje się to co jest chodliwe. Prostota, klasyka. Michał co jak co zna ten smak i potrafi go przekazać - jednak w mojej subiektywnej opinii większości są to kopie czegoś co już gdzieś widziałam..  

Co do Ani.. no cóż... pokazała siebie i swój temperament.. jednak uważam że jakościowo robi to dobrze, ale wizualnie nie wiele osób chciałoby się tak ubrać. Zbyt wiele wyzywających projektów.. Kobieta nie musi pokazywać wszystkiego, aby pokazać, że jest pewna siebie... Zupełnie nie mój gust i styl..


Wasze komentarze :)